Přípravný kurz k příjímačkám na Hispanistiku a Španělský jazyk a literaturu se zaměřením na vzdělávání

Milí uchazeči o studium programů Hispanistika a Španělský jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání,
abychom Vám usnadnili přípravu na přijímací zkoušku, nabízíme Vám přípravné kurzy, které jsou zcela zdarma. Vzhledem k tomu, že byl v letošním roce zrušen Den otevřených dveří, nabízíme také online setkání s vyučujícími, která jsou otevřená všem zájemcům o studium.

 

Online informační schůzky pro zájemce o studium

Schůzky s vyučujícími, kde budete mít možnost se na cokoli zeptat, proběhnou 19. 1., 29. 1. a 8. 2. 2024 vždy od 18:00 přes platformu Zoom: https://cesnet.zoom.us/j/98770078165. Není nutná žádná předchozí registrace, jednoduše se připojte, a dozvíte se vše o studiu u nás 🙂

Online přípravný kurz s vyučujícím z Oddělení hispanistiky

Kurz se uskutečnil v lednu, v případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat garantku přijímacího řízení, dr. Doru Polákovou (dora.polakova@ff.cuni.cz), nebo využít online procvičovacích materiálů (viz níže).

Online procvičování

Pro průběžnou přípravu během celého roku nabízíme zdarma sérii prezentací a praktických cvičení, která naleznete v prostředí Moodle.

Hispanistika (filologické studium)
Online přípravný kurz je dostupný zde: https://dlcv.cuni.cz/course/view.php?id=293 (před prvním přihlášením je pouze nutno vyplnit registrační formulář).
Klíč k zápisu: hispanistika.

Španělský jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání (učitelské studium)
Online přípravný kurz je dostupný zde: https://dlcv.cuni.cz/course/view.php?id=337 (před prvním přihlášením je pouze nutno vyplnit registrační formulář).
Klíč k zápisu: ucitelstvi_spanelstina.

Úvod > Přípravný kurz k příjímačkám na Hispanistiku a Španělský jazyk a literaturu se zaměřením na vzdělávání