Španělština na FF UK

banner-PK

Všechny, kdo mají rádi španělštinu a chtějí se perfektně naučit jazyk, který je dnes druhý nejrozšířenější na světě, srdečně vítáme na stránkách Ústavu románských studií, který zajišťuje výuku oboru Hispanistika (bakalářské i navazující magisterské studium).

Všem uchazečům se snažíme poskytnout přehledné a úplné informace o tom, co znamená studium Hispanistiky, pokud Však máte jakékoli další otázky, neváhejte se na nás obrátit – dr. Dora Poláková: garant přijímacího řízení, vyučující literatury (dora.polakova@ff.cuni.cz), dr. Dana Kratochvílová: vyučující lingvistiky a praktických jazykových kurzů (dana.kratochvilova@ff.cuni.cz)


Zajímá Vás, jaké možnosti uplatnění se nabízejí našim absolventům?

Podívejte se na medailonky našich bývalých studentů.


Přicházíte ze střední školy?

Prezentace pro zájemce o studium „Proč studovat hispanistiku na FF UK“, která Vám poskytne základní praktické informace o oboru.

Prezentace „Hispánská abeceda“, která Vám prozradí, co se můžete dozvědět při studiu Hispanistiky a co vše se pod tímto oborem ukrývá.

Podrobná charteristika bc. oboru Hispanistika, popis studijního plánu.


Studujete bc. obor se zaměřením na španělštinu a chcete v nmgr. studiu pokračovat na FF UK?

Prezentace s obecnými informacemi o navazujícím magisterském programu Hispanistiky, která Vám prozradí, co tento obor nabízí.

Prezentace s praktickými informacemi o oboru a přijímačkách.

Prezentace s popisem kurzů v nmgr. studiu

Úvod > Španělština na FF UK