Přípravný kurz k přijímacím zkouškám na Francouzkou filologii

Prijimaci zkousky FF FF UK_kurz

Vážení a milí zájemci o studium Francouzské filologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, rádi bychom Vás srdečně pozvali na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který se bude konat:

v sobotu 4. února 2017, 9:30-13:30, na hlavní budově FF UK (nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha 1), v učebně č. 104.

Kurz je bezplatný.

Vyučující z Oddělení francouzské filologie s Vámi stráví jedno sobotní dopoledne, podrobně Vám popíší průběh přijímací zkoušky a poradí Vám, jak se na ni co nejlépe připravit. Poté budete mít možnost položit jakékoli dotazy týkající se studia na naší katedře.
Z organizačních důvodů Vás prosíme o předchozí registraci e-mailem na: francouzskafilologie.kurz@gmail.com

Na viděnou se těší:
doc. PhDr. Eva Voldřichová Beránková, Ph.D. – vedoucí Oddělení francouzské filologie, vyučující literatury
PhDr. Olga Nádvorníková, Ph.D. – vyučující teoretických i praktických jazykových předmětů, koordinátorka Erasmus+
PhDr. Jaroslav Štichauer, Ph.D. – garant přijímacího řízení
PhDr. Záviš Šuman, Ph.D. – vyučující literatury