Ve dnech 24. – 26. října 2018 pořádá univerzita ve Valladolidu tradiční konferenci pro mladé badatele určenou všem studentům navazujícího magisterského a doktorského studia a absolventům Ph.D., kteří obhájili disertaci v uplynulých dvou letech. Tématem letošní konference je Literatura y Política, Políticas de la literatura. Zájemci o vystoupení na této konferenci musí zaslat abstrakt příspěvku k posouzení do 3. června 2018.

Podrobné informace v call for papers: primera circular CfP

Úvod > Aktuality > IV Congreso Internacional de Jóvenes Hispanistas, Teóricos y Comparatistas de la Universidad de Valladolid (deadline pro zaslání příspěvků 3. června)